Apdovanoti gražiausiai aplinką besitvarkantys alytiškiai

Apdovanoti gražiausiai aplinką besitvarkantys alytiškiai

 Alytaus miesto savivaldybė tradiciškai organizavo aplinkos tvarkymo konkursą, kurio metu išrinkti ir apdovanoti gražiausiai aplinkas prižiūrintys gyventojai. Buvo aplankytos skirtingos Alytaus miesto įmonės ir įstaigos, individualūs namai, daugiabučių namų bendrijos ir stebėta, kaip yra tvarkoma aplinka, prižiūrimos vietos, matomos kiekvienam miesto gyventojui ir svečiui. Konkurso nugalėtojai apdovanoti UAB „Lankava“ dovanų čekiais, gėlėmis ir „Alytus-Myliu“ ženkliukais.

 „Šiandien matome gražiai sutvarkytą aplinką, gražų miestą. Iš tikrųjų šis konkursas yra labai graži, populiarėjanti mūsų miesto tradicija. Jos dėka kuriamas dar gražesnis miestas. Matau žmones, kurie tiesiogiai formuoja miesto įvaizdį. Miesto grožis ir įvaizdis tikrai prasideda ne nuo politikų, o nuo individualių žmonių, savo aplinkoje kuriančių gražius dalykus ir tampančių pavyzdžiu kitiems. Ačiū jums, kad tai darote! Manau, šią tradiciją tęsite ir toliau, nes greičiausiai tai nėra vien tikslas dalyvauti konkurse, o ir gyvenimo būdas – formuoti gražius dalykus. Tikiu, kad puoselėdami savo aplinką darote įtaką kitiems žmonėms ir dėl šios priežasties mūsų miestas nušvis tikrai kitomis spalvomis“, – apdovanojimų metu kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris.

 Įmonių, įstaigų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Alytaus kraštotyros muziejui, Savanorių g. 6, direktorė Audronė Jakunskienė, antroji vieta – Alytaus pataisos namams, Ulonų g. 8A, direktorius Genadijus Lepiochinas, o trečioji vieta – Jurgiškių odontologijos klinikai, Jurgiškių g. 1, direktorius Mindaugas Jeruševičius.

 Švietimo įstaigų kategorijoje šiais metais labiausiai sekėsi šimtmetį skaičiuojančiai Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai, Birutės g. 2, direktorius Virginijus Skroblas, antroji vieta atiteko Alytaus jaunimo centrui, Tvirtovės g. 3, direktorė Jūratė Treigienė, o trečioji vieta taip pat šimtmetį mininčiai Alytaus Dzūkijos pagrindinei mokyklai, Tvirtovės g. 7, direktorė Vilija Sušinskienė.

 Prekybos centrų kategorijoje pirmąją vietą užėmė UAB „Virtuvės asai“, „Pizza de Cappo“, Pulko g. 14, direktorius Elvinas Černiauskas, antrąją vietą – MB „Oi gardu“, kavinė Centro terasa, Rotušės a. 16-19, direktorė Gabrielė Bervingienė, trečiąją vietą – UAB „Tavernela“, kavinė-baras „Salsa Rosa“, Kepyklos g. 17, direktorė Inesa Vaičiulienė.

 Daugiabučių namų savininkų bendrijų kategorijoje pirmoji vieta atiteko DNSB Jurgiškių g. 11, 13, pirmininkė Gražina Žukauskaitė, antroji vieta – DNSB Jurgiškių g. 33, pirmininkė Danguolė Radionovienė, trečioji vieta – DNSB Tvirtovės g. 13, pirmininkas Darius Vaikšnoras.

 Didžiausia kategorija buvo individualių gyvenamųjų namų. Gražiausios sodybos titulą pelnė Linos ir Virginijaus Lukošiūnų sodyba, Gedimino g. 17, antroji vieta skirta Virginijos ir Juozo Kavaliauskų sodybai, Nedzingės g. 2, trečioji vieta – Jurgitos ir Almanto Karengų sodyba, Voveraičių g. 15.

 Naujakurių sodybų kategorijoje pirmosios vietos apdovanojimas atiteko Vilmos ir Roberto Petraškų sodybai, Kadugių g. 30, antrosios vietos – Ramunės ir Valiaus Micevičių, Nedzingės g. 17 ir trečiosios vietos – Linos ir Valerijaus Gridčinų, Stoties g. 105 sodyboms.

 Paskutinioji konkurso kategorija buvo originaliausios sodybos rinkimas, joje pirmoji vieta skirta Jolitos Rutkauskienės ir Dainiaus Fedaravičiaus, Aušrinės g. 8, antroji vieta – Kristinos ir Giedriaus Zinių, Žemaitės g. 12, trečioji vieta – Rasos ir Valdo Matulevičių, Vytauto g. 19 sodyboms.

AMS Komunikacijos skyriaus informacija
AMS konkursas alytus goalytus
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prieš kelias savaites nustebinau savo dukrą gyvenančią Vilniuje, parašydamas jai žinutę per Facebook“, - šypsosi Romualdas Ličys (61m.), projekto „Prisijungusi Lietuva” skaitmeninio raštingumo mokymų dalyvis. „Niekada nesinaudojau ir neturiu nei kompiuterio, nei išmaniojo telefono, todėl dukrai buvo staigmena gauti iš manęs žinutę elektroniniu būdu”, - pridūrė Romualdas.  Panašia patirtimi galėtų pasidalinti ne vienas projekto „Prisijungusi Lietuva“ skait...
Best Indoor
Jau šį savaitgalį Alytuje vyks vienos didžiausių Lietuvoje šaudymo iš lanko varžybų „Best Indoor“. Beveik 100 dalyvių iš keturių valstybių stos į kovą ilgųjų, paprastųjų, skriemulinių ir olimpinių lankų grupėse.  Šiais metais į varžybas užsiregistravo dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Šis turnyras yra įtrauktas į Pasaulio lankininkų federacijos („World Archery“) kalendorių.  Vienas iš varžybų organizatorių, „Žaliojo lanko“ klubo vad...
Įvykiai
Trečiadienio vakarą aštuoniolikoje Lietuvos miestų ir rajonų purpurine spalva nusidažė net dvidešimt pastatų. Vilniuje purpurine spalva aštuonias dienas švies Žvėryno tiltas. Nuo 2011-ųjų likus kelioms dienoms iki lapkričio 17-osios – Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos – šia spalva apšviečiami įvairūs pasaulio pastatai daugiau nei 60 šalių. Anot neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ vadovės Astos Speičytės Radzevičienės, purpurinė spalv...
Foto ir video
Vakar ankstų rytą, Lietuvos Policija kartu su Ispanijos Karalystės Nacionaline policija, glaudžiai bendradarbiaujant su Europolu ir Eurojustu, suderintu laiku Lietuvoje ir Ispanijoje pradėjo vykdyti nusikalstamos grupuotės narių, veikusių prekybos žmonėmis ir pelnymusi iš kito asmens prostitucijos tarptautiniu mastu, sulaikymo operacijas. 2018 metų pirmoje pusėje policijos pareigūnai, analizuodami gaunamą informaciją bei tam tikrus įvykius, identifikavo, k...
Būstas
Seimui pristatytos Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pataisos (projektas Nr. XIIIP-4078), kuriomis siūloma sumažinti fizinių asmenų nekomercinės paskirties nekilnojamajam turtui taikomą neapmokestinamąjį dydį nuo 220 tūkst. eurų iki 100 tūkst. eurų. Dar iki projekto pateikimo jo iniciatoriai įregistravo pasiūlymą neapmokestinamąjį dydį sumažinti ne iki 100 tūkst., bet iki 150 tūkst. eurų. Asmenims, auginantiems tris ir daugiau vaikų (įvaikių) iki 18 me...
Įvairios
Pastaraisiais mėnesiais šiek tiek sulėtėjus nekilnojamojo turto (NT) sandorių augimo tempams, visą sandorių rinką į priekį tempia žemės sklypai. Tokias tendencijas pastebi sukauptus NT sandorių duomenis analizuojantis Registrų centras. Preliminariais duomenimis, šiemet per sausio-spalio mėnesius visoje Lietuvoje pirkimo-pardavimo sandoriais iš viso parduota beveik 110 tūkst. NT objektų, arba 5 proc. daugiau nei praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, kai per...
Sūduvos girios
Lapkričio 13 d. 17 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) vyks knygos „Sūduvos girios“ (Sūduvos girių ir miškų ūkio istorinė apžvalga) pristatymas bei susitikimas su jos autoriais: miškininku Algirdu Bruku, prof. Romualdu Deltuvu ir dr. Romualdu Mankumi.  Knyga „Sūduvos girios“ apima dabartinės Lietuvos kairiojo Nemuno kranto teritorijoje (literatūriniuose šaltiniuose įvardijamoje kaip Sūduva, Suvalkija arba Užnemunė) augusių miš...
Dzūkų kalendorus 2020
Metų pradžioje nenuilstančiam kultūros darbininkui Juozui Žitkauskui švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius spaudė dešinę įteikdamas Vaikų literatūros premiją už skaitymo skatinimą ir literatūros populiarinimo veiklą. Visai neseniai, spalio 18 d., jam įteikta lietuviškų kalendorių pradininko Lauryno Ivinskio premija už geriausią 2019 metų kalendorių.  Neslepiantis savo priklausomybės nuo kalendorių Juozas Žitkauskas visiems dzūkams paren...
Dvi kartos traukinyje
Į Dzūkijos sostinę ir vėl užsuko menamas traukinys, atgabenęs literatūrą ir muziką. Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje įvyko trečiasis renginys iš ciklo „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“. Alytiškiai klausėsi pašnekesių apie prozą, gvildeno gyvenimiškus kuriozus ir lakdino vaizduotę ten, kur spontaniškai pasisukdavo pokalbis.  Į šią minčių kelionę pakvietė dvi žavios improvizuoto traukinio pakeleivės: prozininkė, eseistė Giedra Radvilavičiūtė ir filosofė,...