Kvietimas neformaliojo vaikų švietimo teikėjams

Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų finansavimą 2018 m. vasario – gegužės mėn. (I etapas), teikti NVŠ programos paraiškas (forma 1 priede) vertinimui.

NVŠ programos priimamos nuo 2017 m. gruodžio 4 d. iki 2018 m. sausio 10 d.NVŠ programų paraiškos turi būti pateiktos su prašymu ir kitais dokumentais, įrodančiais teisę ir galimybes vykdyti NVŠ veiklą.

NVŠ teikėjai prašymą turi adresuoti Alytaus miesto savivaldybės administracijai ir pateikti su kitais dokumentais į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus raštinę (423 kab.), taip pat galima siųsti registruotupaštu, įkelti per elektroninę paslaugų sistemą arba palikti savivaldybės priimamojo informacijos langelyje (1 aukšte).

Programos, pateiktos terminui pasibaigus, nebus priimamos.

Informuojame, kad programų akreditacija 2018 metais numatoma 9 mėnesių laikotarpiui.

DOKUMENTŲ TEIKIMO PROCESASNeformaliojo vaikų švietimo teikėjų programų vertinimo tvarkaraštis·NVŠ (1 etapo) programos priimamos nuo 2017 m. gruodžio 4 d. iki 2018 m. sausio 10 d. (įskaitytinai)Programų vertinimas ir sutarčių pasirašymas su paslaugos gavėjais (datos gali būti keičiamos)

  • Pirminis pateiktų NVŠ programų patikrinimas vyks 2018 m. sausio 11–15 d.
  • Programų vertinimo komisija NVŠ programas vertins 2018 m. sausio 16–22 d.
  • Akredituotų programų sąrašas Alytaus miesto savivaldybės interneto portalo švietimo puslapyje (http://svietimas.alytus.lt/naujienos) bus paskelbtas iki 2018 m. sausio 24 d.
  • Kvietimas vaikams (tėvams, globėjams) registruotis į akredituotas NVŠ programas Alytaus miesto savivaldybės interneto portalo švietimo puslapyje (http://svietimas.alytus.lt/naujienos) bus paskelbtas iki 2018 m. sausio 26 d.
  • Neformaliojo vaikų švietimo teikėjai su paslaugos gavėjais sutartis pasirašyti ir mokinius įregistruoti Mokinių registre turi iki 2018 m. vasario 7 d. 15.30 val.
  • Programų veiklos vykdymo pradžia 2018 m. vasario 1 d.

Sutarčių pasirašymo su neformaliojo vaikų švietimo teikėjais terminai

  • Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl lėšų paskirstymo švietimo teikėjams bus paskelbtas iki 2018 m. vasario 14 d. įskaitytinai.
  • Sutartys su neformaliojo vaikų švietimo teikėjais bus pasirašomos iki 2018 m. vasario 27 d.

Veiksmai, kuriuos atlieka NVŠ teikėjai, norintys gauti neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimą

1. Neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjai turi:

1.1. Užsiregistruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre(toliau – ŠMIR) (jei dar nėra registruoti).

ŠMIR tvarkytojui pateikti duomenų registravimo kortelę, verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą (laisvieji mokytojai), galiojančius nuostatus ar įstatus (institucijos).

1.2. Užsiregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) (jei dar nėra registruoti).

Prašome atsižvelgti į tai, kad užsiregistruoti registre užtrunka 1–2 dienas, dėl to raginame nelaukti paskutinės programosparaiškos pateikimo dienos.

2. Iki 2018 m. sausio 10 d. (įskaitytinai) neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjai turi:

2.1. Užpildytiprogramos paraiškos formą (1 priedas) ir pagal gautus prisijungimus prie KTPRR įkelti jį į KTPRR (kaip gauti prisijungimus ir įkelti programą, aprašyta čia).

2.2. Kai programai bus suteiktas nuolatinis KTPRP programos numeris, tik tokiu atveju pasirašytą ir užpildytą programos paraišką (forma 1 priedas) teikti į Alytaus miesto savivaldybę. Vertinimui NVŠ programos paraiškos formą galima teikti tik su suteiktu ir į programą įrašytu nuolatiniuKTPRR programoskodu.

2.3. Gauti leidimą dirbti su Mokinių registru. Leidimui gauti reikia užpildyti naudotojo registracijos prašymą ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį (dokumentus registracijai Mokinių registre galite rasti čia).

2.4. Užpildytus dokumentus darbui su Mokinių registru gauti reikia siųsti Informacinių technologijų centrui adresu Suvalkų g. 1, LT-03106 Vilnius. Konsultacijas dėl Mokinių registro teikiaŠvietimo informacinių technologijų centras, tel. (8 5) 235 6143,el. paštu:

3. Iki 2018 m. vasario 9 d. neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjai Alytaus miesto savivaldybės administracijai turi pateikti iš Mokinių registro NVŠ finansavimo iš eilutės 2018 m. vasario 7 d. duomenimis suformuotą Mokinių sąrašą. Jis turi būti pateiktas kartu su prašymu skirti lėšų. Abu dokumentai turi būti su neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjo parašais.

Jei kyla klausimų, prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę Dalia Milkevičienę. Kontaktai:el. p.[email protected],tel. (8 315) 55 184.

Dėl užsiregistravimo į ŠMIR kreiptis į ŠMIR tvarkytoją Jurgitą Masionienę, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę. ŠMIR tvarkytojui pateikti duomenų registravimo kortelę (laisvieji mokytojai ir institucijos), verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą (tik laisvieji mokytojai), galiojančius nuostatus ar įstatus (tik institucijos). Užpildytus ir skenuotus dokumentus siųsti el. p.[email protected].

Dėl programų registravimo KTPRR klausimais kreiptis į Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę Jurgitą Masionienę, tel. (8 315) 55 180.

PARAIŠKOS FORMA

kitos naujienos.

Kvietimasneformaliojovaikųšvietimoteikėjams
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Lietuvoje augant dviratininkų skaičiui vis aktualesni tampa ir jų saugumo kelyje klausimai. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad viena didžiausių problemų išlieka dviratininkų matomumas kelyje – ypač tamsiuoju paros metu. Net 82 proc. atliktos apklausos respondentų pavojingiausia su dviratininkais susijusia situacija kelyje įvardijo važiavimą dviračiu tamsiu paros metu be žibintų ar šviesą atspindinčių elementų. Policijos...
Laisvalaikis
Žiūrint į Audriaus Bružo jaunystės fotografijas jį sunku atpažinti. Ilgus, pečius siekiančius plaukus nešiojęs jaunuolis toli gražu neprimena visiems gerai žinomo aktoriaus. Tačiau gana anksti plikti pradėjęs vyras šią vasarą turėjo progą prisiminti, koks jausmas turėti plaukus: naujoje režisieriaus Tado Vidmanto komedijoje „Pats sau milijonierius“ pagrindinį Donato vaidmenį atlikęs Audrius Bružas pasipuošė vešliu kaštoninių plaukų peruku ir savo išvaizda...
TVARKOME APLINKĄ
Alytuje jau daug metų apdovanojami gražiausiai ir išradingiausiai besitvarkančių namų, daugiabučių, įmonių, įstaigų ir kt. šeimininkai. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet komisija išrinks nugalėtojus, tačiau konkursas plečiasi, ir šiais metais patys gyventojai turi galimybę fotografuoti ir atsiųsti savo aplinkos nuotrauką, dalyvauti konkurse bei laimėti specialųjį prizą.  Tikriausiai dažnai girdime komplimentus, kad mūsų miesto aplinka gražiai tvarkoma, o juk...
žaliasis lankas
Liepos 6 - 13 dienomis Čekijos Nove Mesto mieste vyko Europos taurės neįgaliųjų šaudymo iš lanko varžybos. Nors ir varžybos yra Europos taurė tačiau, jos yra atviros visiems ir į jas susirenka viso Pasaulio geriausi lankininkai – korėjiečiai, brazilai, Jungtinių amerikos valstijų atstovai su garsiuoju berankiu lankininku priešakyje, europiečiai bei daugelis kitų.  Apie šias varžybas greičiausiai niekuomet neišgirstumėte jeigu jose nedalyvautų lietuviai. Te...
Įvykiai
Išmanusis telefonas daugeliui tapo neatsiejamu kasdienio gyvenimo atributu: jis pasitarnauja mūsų darbui, poilsiui ir pomėgiams. Kita vertus, jam sugedus ar sudužus, dauguma patiriame didžiulį stresą – atskleidė „Huawei“ kompanijos užsakymu atlikto tyrimo duomenys. Tyrimas padėjo išgryninti prioritetus „Huawei“ kompanijos užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad daugiausiai – beveik 68 proc. respondentų ypač susikrimstų, jei sudaužytų savo įrenginio ekraną. A...
Įvykiai
Šiandien, liepos 12 d., Seime įvyko iškilmingas Lietuvos Respublikos Seimo posėdis, skirtas Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos priesaikai priimti. Respublikos Prezidento priesaiką priėmė Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas. Prisiekęs G. Nausėda įgijo visus Respublikos Prezidento įgaliojimus penkerių metų kadencijai. Savo inauguracinėje kalboje G. Nausėda pabrėžė, kad Prezidento priesaikos žodžiai yra jo asmeninis įsipareigojimas Tautai ir...
Laisvalaikis
Pėsčiųjų žygiai populiarėja visame pasaulyje, ne išimtis – ir Lietuva, kurioje sparčiai didėja žygiuojančiųjų bendruomenės. Tačiau šią vasarą populiarėja žygiavimas ir su augintiniais – vis daugiau žmonių renkasi aktyvų laisvalaikį gamtoje su šunimis. „Neturite motyvacijos sportuoti? Įsigykite šunį“, – sako žymus dainininkas Vaidas Baumila, šią vasarą atradęs žygius gamtoje su savo anglų kokerspaniele Bite. Norintiems pradėti žygiuoti su keturkojais, speci...
Kur bebūtų alytiškiai
Alytiškiai yra kūrybiški, veiklūs, bendruomeniški žmonės, kartu kuriantys jaukų miestą. Čia visada atsiranda vietos jų idėjoms ir yra žmonių, kurie padeda jas įgyvendinti.   Mieste stiprėja bendruomenės, kuriamas verslas, didėja aukštojo mokslo pasiūla, čia vis daugiau atsiranda jaunimui skirtų erdvių. Alytus garsėja ir kaip socialiai atsakingas miestas, o visa tai vyksta aktyvios bendruomenės dėka.   Nesvarbu, kur bebūtų alytiškiai, jie visuomet domisi Al...
Lietuvoje
Liepos 13 dieną vykstant jau devynioliktam bardų festivaliui “Akacijų alėja” Kulautuva tradiciškai sulauks daugybės miesto svečių. Norint išvengti kamščių ir problemų parkuojant automobilius tą dieną bus padidintas autobusų, kursuojančių į miestelį, skaičius. Apie poreikį automobilį palikti namuose ir keliauti į Kulautuvą autobusu pasakoja vežėjai. “Prisiminiai iš vaikystės kai dar su tėvais važiuodavome į festivalį - puiki atmosfera, muzika ir oras. Bei i...