Kvietimas neformaliojo vaikų švietimo teikėjams

Kviečiame neformaliojo vaikų švietimo teikėjus, ketinančius pretenduoti į neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) programų finansavimą 2018 m. vasario – gegužės mėn. (I etapas), teikti NVŠ programos paraiškas (forma 1 priede) vertinimui.

NVŠ programos priimamos nuo 2017 m. gruodžio 4 d. iki 2018 m. sausio 10 d.NVŠ programų paraiškos turi būti pateiktos su prašymu ir kitais dokumentais, įrodančiais teisę ir galimybes vykdyti NVŠ veiklą.

NVŠ teikėjai prašymą turi adresuoti Alytaus miesto savivaldybės administracijai ir pateikti su kitais dokumentais į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus raštinę (423 kab.), taip pat galima siųsti registruotupaštu, įkelti per elektroninę paslaugų sistemą arba palikti savivaldybės priimamojo informacijos langelyje (1 aukšte).

Programos, pateiktos terminui pasibaigus, nebus priimamos.

Informuojame, kad programų akreditacija 2018 metais numatoma 9 mėnesių laikotarpiui.

DOKUMENTŲ TEIKIMO PROCESASNeformaliojo vaikų švietimo teikėjų programų vertinimo tvarkaraštis·NVŠ (1 etapo) programos priimamos nuo 2017 m. gruodžio 4 d. iki 2018 m. sausio 10 d. (įskaitytinai)Programų vertinimas ir sutarčių pasirašymas su paslaugos gavėjais (datos gali būti keičiamos)

  • Pirminis pateiktų NVŠ programų patikrinimas vyks 2018 m. sausio 11–15 d.
  • Programų vertinimo komisija NVŠ programas vertins 2018 m. sausio 16–22 d.
  • Akredituotų programų sąrašas Alytaus miesto savivaldybės interneto portalo švietimo puslapyje (http://svietimas.alytus.lt/naujienos) bus paskelbtas iki 2018 m. sausio 24 d.
  • Kvietimas vaikams (tėvams, globėjams) registruotis į akredituotas NVŠ programas Alytaus miesto savivaldybės interneto portalo švietimo puslapyje (http://svietimas.alytus.lt/naujienos) bus paskelbtas iki 2018 m. sausio 26 d.
  • Neformaliojo vaikų švietimo teikėjai su paslaugos gavėjais sutartis pasirašyti ir mokinius įregistruoti Mokinių registre turi iki 2018 m. vasario 7 d. 15.30 val.
  • Programų veiklos vykdymo pradžia 2018 m. vasario 1 d.

Sutarčių pasirašymo su neformaliojo vaikų švietimo teikėjais terminai

  • Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl lėšų paskirstymo švietimo teikėjams bus paskelbtas iki 2018 m. vasario 14 d. įskaitytinai.
  • Sutartys su neformaliojo vaikų švietimo teikėjais bus pasirašomos iki 2018 m. vasario 27 d.

Veiksmai, kuriuos atlieka NVŠ teikėjai, norintys gauti neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimą

1. Neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjai turi:

1.1. Užsiregistruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre(toliau – ŠMIR) (jei dar nėra registruoti).

ŠMIR tvarkytojui pateikti duomenų registravimo kortelę, verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą (laisvieji mokytojai), galiojančius nuostatus ar įstatus (institucijos).

1.2. Užsiregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) (jei dar nėra registruoti).

Prašome atsižvelgti į tai, kad užsiregistruoti registre užtrunka 1–2 dienas, dėl to raginame nelaukti paskutinės programosparaiškos pateikimo dienos.

2. Iki 2018 m. sausio 10 d. (įskaitytinai) neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjai turi:

2.1. Užpildytiprogramos paraiškos formą (1 priedas) ir pagal gautus prisijungimus prie KTPRR įkelti jį į KTPRR (kaip gauti prisijungimus ir įkelti programą, aprašyta čia).

2.2. Kai programai bus suteiktas nuolatinis KTPRP programos numeris, tik tokiu atveju pasirašytą ir užpildytą programos paraišką (forma 1 priedas) teikti į Alytaus miesto savivaldybę. Vertinimui NVŠ programos paraiškos formą galima teikti tik su suteiktu ir į programą įrašytu nuolatiniuKTPRR programoskodu.

2.3. Gauti leidimą dirbti su Mokinių registru. Leidimui gauti reikia užpildyti naudotojo registracijos prašymą ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį (dokumentus registracijai Mokinių registre galite rasti čia).

2.4. Užpildytus dokumentus darbui su Mokinių registru gauti reikia siųsti Informacinių technologijų centrui adresu Suvalkų g. 1, LT-03106 Vilnius. Konsultacijas dėl Mokinių registro teikiaŠvietimo informacinių technologijų centras, tel. (8 5) 235 6143,el. paštu:

3. Iki 2018 m. vasario 9 d. neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjai Alytaus miesto savivaldybės administracijai turi pateikti iš Mokinių registro NVŠ finansavimo iš eilutės 2018 m. vasario 7 d. duomenimis suformuotą Mokinių sąrašą. Jis turi būti pateiktas kartu su prašymu skirti lėšų. Abu dokumentai turi būti su neformaliojo vaikų švietimo programų teikėjo parašais.

Jei kyla klausimų, prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę Dalia Milkevičienę. Kontaktai:el. p.[email protected],tel. (8 315) 55 184.

Dėl užsiregistravimo į ŠMIR kreiptis į ŠMIR tvarkytoją Jurgitą Masionienę, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę. ŠMIR tvarkytojui pateikti duomenų registravimo kortelę (laisvieji mokytojai ir institucijos), verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą (tik laisvieji mokytojai), galiojančius nuostatus ar įstatus (tik institucijos). Užpildytus ir skenuotus dokumentus siųsti el. p.[email protected].

Dėl programų registravimo KTPRR klausimais kreiptis į Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę Jurgitą Masionienę, tel. (8 315) 55 180.

PARAIŠKOS FORMA

kitos naujienos.

Kvietimasneformaliojovaikųšvietimoteikėjams
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Skaitmeninio raštingumo mokymai
„Prieš kelias savaites nustebinau savo dukrą gyvenančią Vilniuje, parašydamas jai žinutę per Facebook“, - šypsosi Romualdas Ličys (61m.), projekto „Prisijungusi Lietuva” skaitmeninio raštingumo mokymų dalyvis. „Niekada nesinaudojau ir neturiu nei kompiuterio, nei išmaniojo telefono, todėl dukrai buvo staigmena gauti iš manęs žinutę elektroniniu būdu”, - pridūrė Romualdas.  Panašia patirtimi galėtų pasidalinti ne vienas projekto „Prisijungusi Lietuva“ skait...
Best Indoor
Jau šį savaitgalį Alytuje vyks vienos didžiausių Lietuvoje šaudymo iš lanko varžybų „Best Indoor“. Beveik 100 dalyvių iš keturių valstybių stos į kovą ilgųjų, paprastųjų, skriemulinių ir olimpinių lankų grupėse.  Šiais metais į varžybas užsiregistravo dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Šis turnyras yra įtrauktas į Pasaulio lankininkų federacijos („World Archery“) kalendorių.  Vienas iš varžybų organizatorių, „Žaliojo lanko“ klubo vad...
Įvykiai
Trečiadienio vakarą aštuoniolikoje Lietuvos miestų ir rajonų purpurine spalva nusidažė net dvidešimt pastatų. Vilniuje purpurine spalva aštuonias dienas švies Žvėryno tiltas. Nuo 2011-ųjų likus kelioms dienoms iki lapkričio 17-osios – Pasaulinės neišnešiotų naujagimių dienos – šia spalva apšviečiami įvairūs pasaulio pastatai daugiau nei 60 šalių. Anot neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ vadovės Astos Speičytės Radzevičienės, purpurinė spalv...
Foto ir video
Vakar ankstų rytą, Lietuvos Policija kartu su Ispanijos Karalystės Nacionaline policija, glaudžiai bendradarbiaujant su Europolu ir Eurojustu, suderintu laiku Lietuvoje ir Ispanijoje pradėjo vykdyti nusikalstamos grupuotės narių, veikusių prekybos žmonėmis ir pelnymusi iš kito asmens prostitucijos tarptautiniu mastu, sulaikymo operacijas. 2018 metų pirmoje pusėje policijos pareigūnai, analizuodami gaunamą informaciją bei tam tikrus įvykius, identifikavo, k...
Būstas
Seimui pristatytos Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pataisos (projektas Nr. XIIIP-4078), kuriomis siūloma sumažinti fizinių asmenų nekomercinės paskirties nekilnojamajam turtui taikomą neapmokestinamąjį dydį nuo 220 tūkst. eurų iki 100 tūkst. eurų. Dar iki projekto pateikimo jo iniciatoriai įregistravo pasiūlymą neapmokestinamąjį dydį sumažinti ne iki 100 tūkst., bet iki 150 tūkst. eurų. Asmenims, auginantiems tris ir daugiau vaikų (įvaikių) iki 18 me...
Įvairios
Pastaraisiais mėnesiais šiek tiek sulėtėjus nekilnojamojo turto (NT) sandorių augimo tempams, visą sandorių rinką į priekį tempia žemės sklypai. Tokias tendencijas pastebi sukauptus NT sandorių duomenis analizuojantis Registrų centras. Preliminariais duomenimis, šiemet per sausio-spalio mėnesius visoje Lietuvoje pirkimo-pardavimo sandoriais iš viso parduota beveik 110 tūkst. NT objektų, arba 5 proc. daugiau nei praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, kai per...
Sūduvos girios
Lapkričio 13 d. 17 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) vyks knygos „Sūduvos girios“ (Sūduvos girių ir miškų ūkio istorinė apžvalga) pristatymas bei susitikimas su jos autoriais: miškininku Algirdu Bruku, prof. Romualdu Deltuvu ir dr. Romualdu Mankumi.  Knyga „Sūduvos girios“ apima dabartinės Lietuvos kairiojo Nemuno kranto teritorijoje (literatūriniuose šaltiniuose įvardijamoje kaip Sūduva, Suvalkija arba Užnemunė) augusių miš...
Dzūkų kalendorus 2020
Metų pradžioje nenuilstančiam kultūros darbininkui Juozui Žitkauskui švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius spaudė dešinę įteikdamas Vaikų literatūros premiją už skaitymo skatinimą ir literatūros populiarinimo veiklą. Visai neseniai, spalio 18 d., jam įteikta lietuviškų kalendorių pradininko Lauryno Ivinskio premija už geriausią 2019 metų kalendorių.  Neslepiantis savo priklausomybės nuo kalendorių Juozas Žitkauskas visiems dzūkams paren...
Dvi kartos traukinyje
Į Dzūkijos sostinę ir vėl užsuko menamas traukinys, atgabenęs literatūrą ir muziką. Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje įvyko trečiasis renginys iš ciklo „Dėmesio! Dvi kartos traukinyje“. Alytiškiai klausėsi pašnekesių apie prozą, gvildeno gyvenimiškus kuriozus ir lakdino vaizduotę ten, kur spontaniškai pasisukdavo pokalbis.  Į šią minčių kelionę pakvietė dvi žavios improvizuoto traukinio pakeleivės: prozininkė, eseistė Giedra Radvilavičiūtė ir filosofė,...