SVEIK ir AUK su Alytaus sveikuoliais !!!

„SVEIK ir AUK“ – tai naujas Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ video reportažų ciklas, skirtas paraginti žmones rūpintis savo gerove, mokytis įvairių būdų kaip tapti laimingesniais ir sveikesniais.

Šiandien dalijamės savo patirtimi, kaip mes pasitinkame kiekvieną mielą rytą, kokias emocijas išgyvename, kokią energiją pasikrauname visai dienai.

Ar žinojote, kad besimėgaudami vasaros malonumais galite pasirūpinti ir savo sveikata? Vasara – pats tinkamiausias laikas pradėti ruošti organizmą artėjančio šaltojo sezono iššūkiams. Mėgstate vandenį, saulės vonias, o gal tiesiog leisti laiką gryname ore? Puiku, nes tai priemonės, ypač tinkamos imunitetui stiprinti.

Grūdintis vandeniu, oru ir saule – kas dar gali būti maloniau? Toks grūdinimasis ne tik gydo, saugo nuo ligų, stiprina kūną bet ir palaiko žvalumą ištisą dieną. Tai savęs išbandymo, pažinimo ir tobulinimo priemonė. Kieno sveikas kūnas, tas gali iškęsti ir karštį, ir šaltį, taip ir tas, kieno sveika dvasia, gali pakelti ir pyktį, ir sielvartą, ir džiaugsmą…

Vienas svarbiausių dalykų sėkmingam grūdinimuisi – mūsų mintys – suvokti, kad tai puiki sveikatinimosi priemonė, teikianti malonumą, o ne stresą. Darykite tai palaipsniui, nesukeldami streso organizmui. Svarbu, kad grūdinimasis taptų kasdieniu įpročiu, tuomet neabejotinai pajusite geresnę gyvenimo kokybę.

Kiekvienas žmogus tiesiog privalo pasakyti sau: mano sveikata nepasirūpins niekas kitas, o tik aš pats. Todėl vieni kitus paragindami, pamokydami, įkvėpdami bei padrąsindami tvirtai ženkime sveikesnio gyvenimo link, kad sveikų ir laimingų žmonių ratas nepaliaujamai didėtų.

Drąsiai prisijunkite prie mūsų ankstyvo ryto susitikimų. Tai puikus būdas gauti įkvėpimo gyvenimo permainoms, susirasti bendraminčių, tiesiog pajusti, kad gyveni !!!

Jūratė Marčiulaitienė

Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė